Két gólos hátrányból is pontot szereztünk: DVSC II-Jászberényi FC 3-3 (2-1)

Ma délután szezonbeli negyedik bajnoki mérkőzésén lépett pályára csapatunk. Vendéglátónk az élvonalbeli Debrecen második csapata volt, mely hazai mérkőzéseit az impozáns Nagyerdei-stadionban rendezi. Ahogy várni lehetett, a kis-Loki kezdőcsapatában ismét több, a hajdúságiak első keretéhez tartozó játékos – Kosicky, Bényei, Barna, Damásdi, Zsóri, Györgyi – kapott helyet.

DVSC II-Jászberényi FC 3-3 (2-1)

Debrecen, Nagyerdei-stadion, 200 néző, vezette: Bálint Attila (Zahorecz Roland, Nagy Petra)

DVSC II: Kosiscky – Bényei, Kóródi, Barna Sz., Sárosi – Újvárosi – Damásdi, Gyönyörű, Belényesi Cs.- Györgyi, Zsóri. Edző: Szatmári Csaba.

JFC: Miski – Szemere, Ilkovics, Lakatos G., Süttő – Lakatos B. – Gresó, Sándor I., Szöllősi, Balogh B. – Pálinkás. Edző: Német Gyula.

14. perc: Bal oldali beadás után Zsóri 8 méterről, félfordulatból a hálóba bombázott, 1-ö.

26. perc: Lakatos Gergő szerelését szabálytalannak minősítette a játékvezető, melyet Zsóri magabiztosan értékesített, 2-ö.

29. perc: Pálinkás csúsztatta a labdát Gresó elé, aki 19ömméterről kilőtte a jobb alsót, 2-1.

49. perc: Süttő bal oldali beadását a hazaiak kapusa csak kiütni tudta, Balogh 5 méterről, becsúszva a hálóba kotorta, 2-2.

53. perc: Süttő a tizenhatoson belül becsúszva szerelte ellenfelét, a játékvezető meglepetésre ismét a büntetőpontra mutatott. A tizenegyest Zsóri ezúttal is higgadtan értékesítette, 3-2.

57. perc: Süttő jobb oldali szabadrúgását Pálinkás fejelte a hálóba, 3-3.

80. perc: Szemerét egyértelműen buktatták a tizenhatoson belül, a játékvezető azonban tovább engedte a játékot, majd a reklamáló Németh Gyulát elküldte a kispadról.

92. perc: Süttő 23 méteres szabadrúgását a kapufa hárította.