Kecskeméti TE-Jászberényi FC 3-2 (1-1)

Szerdán délután az NB III-as Kecskemét otthonában lépett pályára felkészülési mérkőzésen csapatunk.

Kecskemét, műfüves-pálya

KTE: Kunsági – Grünvald, Peres, Puskás, Urbán, Vágó, Popgeorgiev, Kéri, Polyák, Babolek, Nánási. Edző: Gombos Zsolt.

A II. félidőben pályára lépett: Mészáros D. (kapus), Hegedűs, Szalai G., Fehér, Hirman, Asztalos, Szalai J., Daróczi.

JFC: Csutorka – László, Ágoston, Papp P., Süttő – Palcsó – Szemere, Szöllősi, Ludasi, Balogh B. – Pálinkás. Edző: Német Gyula.

A II. félidőben pályára lépett: Kónya, Borbás, Szabó T., Borics, Kurinczi, Micskó, Nagy Sz., Farkas M.

16. perc: Egy veszélytelennek tűnő beadás kicsúszott Kunsági kezéből, Balogh Bálint eszmélt a leghamarabb és közelről a kapuba kotorta a labdát, 0-1.

29. perc: Popgeorgiev esett el a tizenhatoson belül, a játékvezető tizenegyest ítélt, melyet az NB II-es Tiszakécskétől januárban igazolt Puskás magabiztosan értékesített, 1-1.

60. perc: Süttő 22 méteres szabadrúgását nem tudta hárítani a hazaiak kapusa, 1-2.

85. perc: Jobb oldali beadás végén Peres közelről a rövid sarokba perdítette a labdát, 2-2.

90. perc: Peres húzott el a jobb oldalon, pontosan centerezett, Baboleknek még arra is volt ideje, hogy átvegye a labdát, majd a hálóba helyezett, 3-2.

Az NB II-ből érkezett játékosokkal megerősített KTE ellen egészen a hajráig győztesnek tűnt csapatunk, ám az utolsó percek kihagyása megbosszulta magát.