OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ma délután Kecskeméten lépett pályára csapatunk felkészülési mérkőzésen.

Kecskemét, 100 néző

JFC: Miski (Fülöp, 46.) – Sztemere (László, 65.), Szanyi, Hevesi-Tóth, Süttő – Sándor I., Ilkovics, Szöllősi (Szanku, 46.), Ludasi – Farkas J. (Albert, 46.), Svedyuk (Györfi, 68.). Edző: Huszák Géza.

62. perc: Albert indította Ludasit a bal oldalon, beadását Süttő levette, majd középről, 12 méterről, ballal a bal sarokba lőtte, 0-1.

68. perc: László jobb oldali beadása után a védőkről lecsorgó labdát Sándor István a kapu közepébe helyzete, 0-2.

82. perc: Szöllősi indította Albertet, aki kiléptett a védők között, és a hazaiak kapusa csak szabálytalanul tudta megállítani a büntetőterületen belűl. A megítélt tizenegyest Hevesi-Tóth magabiztosan értékesítette, 0-3.

Bár a frissesség még hiányzott és fáradtan mozgott csapatunk, így is lényegesen több helyzete volt, mint vendéglátójának, s megérdemelten nyert.