Kazincbarcika-Jászberényi FC 4-0 (2-0)

Csapatunk ma délután a feljutás első számú esélyesének tartott Kazincbarcika otthonában lépett pályára.

Kolorcity Aréna, 500 néző, vezeti: Mencsik László (Szilágyi Norbert, Hovanecz Máté)

Kazincbarcika: Fila – Szabó B., Dvorschák, Székely, Heil (Kálmán), Ádám, Ur, Laczkó (Szemere), Márton (Nagy J.), Bartos (Kovács D.), Schildkraut (Vladul). Vezetőedző: Varga Attila.

JFC: Bonica – Szanyi, Tóth O., Aranyos, László (Szanku) – Erdős, Palcsó (Micskó) – Sárossy, Szőllősi (Muhari), Nagy Sz. (Koppermann) – Asztalos. Vezetőedző: Német Gyula.

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés.

7. perc: Heil veszélyezetett fejjel, de labdája elkerülte a kaput.

9. perc: Laczkó balról, kisodródott helyzetből próbálta meg bevenni Bonica kapuját, ám hálóőrünk könnyedén hárított.

16. perc: Ádám nagy cselsorozat után 20 méterről lőtt, Bonica vetődve hárított.

22. perc: A hazaiaktól Ur Lászlót, tőlünk Szőllősi Ferencet figyelmeztette sárgával a játékvezető.

24. perc: Schildkraut 23 méteres lövését fogta biztosan Bonica.

28. perc: Nagy bedobást követően Ur fejelt a hálóba, 1-0.

37. perc: Laczkó Milán kapott sárga lapot.

41. perc: Ezúttal László Krisztián fegyelmezte sárgával a játékvezető.

45. perc: A leshatárról induló Laczkó magabiztosan növelte csapata előnyét, 2-0.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés.

50. perc: Schildkrautot buktattuk a tizenhatoson belül, a megítélt tizenegyest Ádám értékesítette, 3-0.

55. perc: Cserék mindkét oldalon: a hazaiaknál a megsérült Schildkrautot Vladul váltja. Nálunk négy helyen is változtat Német Gyula: Palcsó, Szőllősi, Nagy Szabolcs és László helyére Micskó, Muhari, Koppermann és Szanku érkezik.

59. perc. nagy tüzijátékot rendeztünk a barcikai kapu előterében, utolsó próbálkozásunk végén Szabó Balázs a gólvonalról vágta ki a labdát.

61. perc: Szabó lövését nem tudta hárítani Bonica, 4-0.

68. perc: Hazai csere: Laczkó és Heil le, Szemere és Kálmán be.

73. perc: Újabb hazai változtatás: Márton és Bartos helyére Nagy és Kovács érkezik.

78. perc: Székely beadását Vladul a kapu mellé bólintotta.