Katasztrofális játékvezetés: Jászberényi FC-Putnok 1-1 (0-0)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ma délután az elmúlt meccseken remek formába lendült Putnok együttesét fogadta csapatunk Jászberényben. Az összecsapás egyben búcsúmeccsnek is számított, hiszen pályánk felújítási munkálatai miatt a szezon hátralévő hazai találkozóit “albérletben”, Gyöngyösön rendezzük.

Jászberényi FC-Putnok 1-1 (0-0)

Jászberény, 300 néző, vezette: Gaál Gyöngyi (Szarvas László, Tőkés Róbert)

Jászberény: Miski – Lékó, Hevesi-Tóth, Szabó T. (Mile, szünetben), Fejes – Túri – Lukács (Ludasi, 27.), Tisza, Patócs (Szanyi, 70.) – Farkas J., Galambos. Edző: Arany László.

Putnok: Egyed – Nyisalovits, Madarász, Zimányi, Fehér (Szemere, 64.), Balogh A., Czető, Gál Sz., Kemény (Tóth Sz., 64.), Katona B., Csirszki (Sápi, 78.). Edző: Koszta László.

20. perc: Kemény bal oldali beadása után Miski Zoltánnak kellett bravórral hárítania.

55. perc: Mile óriási bedobását Farkas a tizenhatoson belül levette, majd a bal alsó sarokba helyezett, 1-0.

60. perc: Farkas János eldönthette volna a meccset, ám óriási helyzetben a kapusba rúgta a labdát.

76. perc: Szabálytalan csere miatt Galambost második sárgával kiállította a játékvezető.

84. perc: Mindent egy lapra feltéve rohamoztak a vendégek, Katona lövését még bravúrral hárította Miski, de a kipattanót Balogh Alex a hálóba helyezte, 1-1.

Botrányos játékvezetés mellett győzelmet szalasztott el csapatunk.