Karcagon a Magyar Kupában

A Magyar Labdarúgó Szövetségben kisorsolták a MOL Magyar Kupa országos táblája második fordulójának párosítását. Ezek szerint csapatunk a Kunságból kapott ellenfelet. A megyei I. osztályban szereplő Karcag gárdája ellen augusztus 29-én, vasárnap (16.30), idegenben lépünk pályára. Az élvonalbeli, illetve NB II-es együttesek egyelőre továbbra sem kapcsolódnak be a küzdelmekbe.

A továbbjutás változatlanul egy meccsen dől el, amennyiben a rendes játékidő döntetlennel ér véget, 2×15 perces hosszabbításra, szükség esetén tizenegyes-rúgásokra kerül sor.

Az MK múlt vasárnapi játéknapján csapatunk idegenben nyert 5-4-re a CSO-KI Sport legénysége ellen, míg a karcagiak Szentmiklói Dániel góljával nyertek 1-0-ra Albertirsán.