Jól kezdtek az újoncok

Mint köztudott, csapatunk idegenbeli győzelemmel kezdte a 2018-19-es harmadosztályú bajnokság őszi idényét. Rajtunk kívül még két együttes tudta hazavinni a vendégségből mindhárom pontot. Ugyanakkor a mezőny kiegyenlítettségét jelzi, hogy három összecsapás is döntetlenül zárult.

Jól kezdtek az újoncok, hiszen a Sényő, a Sajóbábony, és az Eger nyerni tudott, míg a Salgótarján a tavasszal még másodosztályban szerepelt Szolnok otthonából haza vitt egy pontot. A debreceniek ugyan kétszer is vezettek a Putnok ellen, mégsem tudtak nyerni. AZ ESMTK érvényesítette a papírformát és simán győzött a Tállya ellen, a Nyírbátor viszont meglepte a Füzesgyarmatot és a második félidőben ikszre mentette a kilencven percet.

Eredmények: Cigánd-Jászberényi FC 1-2, Szolnoki MÁV-Salgótarján 0-0, DEAC-Putnok 2-2, Eger-Tiszaújváros 2-1, Füzesgyarmat-Nyírbátor 1-1, Gyöngyös-Sényő 1-3, ESMTK-Tállya 3-1, DVTK II-Sajóbábony 0-1.