Jó játék, megérdemelt győzelem: Füzesgyarmat-Jászberényi FC 1-2 (1-2)

A harmadosztályú labdarúgó bajnokság negyedik fordulójában idegenben lépett pályára listavezető csapatunk. Az összecsapáson vezetőedzőnk, Arany László nem számíthatott két eltiltott játékosára, Ilkovics Miklósra és Svedyuk Alexre.

Füzesgyarmat-Jászberényi FC 1-2 (1-2)

Füzesgyarmat, 200 néző, vezette: Takács Ákos (Kövér Tamás, Szabó Ferenc)

Füzesgyarmat: Fildan – Achim, Raducu, Toca – Vincze D. (Vincze Á., szünetben), Villand (Styecz, 15.) – Kis Sz, Balogh A. (Pölöskei, 74.), Pataki – Prasler, Székely. Vezetőedző: Oláh Ferenc.

Jászberény: Miski – László, Szanyi, Hevesi-Tóth, Fejes – Szemere, Sándor, Szöllősi (Lékó, 65.), Ludasi – Farkas J. (Szabó T., 88.), Szanku (Herczeg, 75.). Vezetőedző: Arany László.

10. perc: Szöllősi szögletét a júniusi műtéte után visszatérő, idén először kezdő Ludasi Martin fejelte a hálóba, 0-1.

27. perc: Egy jobb oldali beadásra egykori játékosunk, Prasler Thomas érkezett jó tempóban és 10 méterről a kapuba bólintotta a labdát, 1-1.

43. perc: Szemere szerzett labdát a felezővonalnál, átadását Szanku pontosan játszotta Farkas elé, aki jobbról remekül gurított vissza, a támadást kísérő Szemere pedig 12 méterről kilőtte a hosszú sarkot, 1-2.

63. perc: Miski bravúrjára volt szükség, hogy csapatunk megőrizze előnyét.

65. perc: Szemere beadását Farkas a felső lécre vágta.

Csapatunk remek játékkal megérdemelt győzelmet aratott a mindezidáig veretlen Füzesgyarmat ellen.