Jászberényi FC-Törökszentmiklós 6-0 (2-0)

Ma délelőtt bajnoki főpróbát tartott együttesünk, a megyei I. osztály élcsapatát, a Törökszentmiklóst látta vendégül.

Jászberényi FC- Törökszentmiklós6-0 (2-0)

Jászberény, 200 néző, vezette: Pikó Attila

JFC: Bonica – Szemere, Torkos, Aranyos, Süttő – Lőrincz – Fekete M., Albert, Szöllősi, Pálinkás – Hodgyai. Edző: Német Gyula.

A II. félidőben pályára lépett: Csutorka, Szanyi, László, Papp P., Nagy Sz., Borics, Micskó

TSE: Képes – Vadas, Fekete P., Gusztafik, Kada, Debreczeni, Kiss Cs., Tehán, Nagy Cs., Buku, Mester.

A II. félidőben pályára lépett: Héder A., Kovács T., Szombati, Szabó G.

18. perc: Fekete Márk jobb oldali beadását a középen bevetődő Hodgyai László 5 méterről kotorta a kapuba, 1-0.

42. perc: Albert jobb oldali szabadrúgását Hodgyai megcsúsztatta, a hosszú érkezett Torkos Attila és bal sarokba stukkolta a labdát, 2-0.

48. perc: Pálinkás bal oldali keresztlabdáját Fekete Márk visszagurította Szöllősi elé, aki lekészítette lövésre Lőrincz Attilának, középpályásunk pedig 10 méterről a hálóba bombázott, 3-0.

60. perc: Szöllősi indította Albertet, aki pontosan játszotta meg a balösszekötő helyén érkező Pálinkást, centerünk pedig kilőtte a hosszú sarkot, 4-0.

71. perc: Szöllősi Ferenc 17 méterről lepókhálózta a jobb felső sarkot, 5-0.

83. perc: Albert Ádámot buktatták a tizenhatoson belől, a megítélt büntetőt a sértett magabiztosan értékesítette, 6-0.

Csapatunk látványos, gólra törő játékkal hangolt a jövő vasárnapi, tiszaújvárosi bajnoki rajtra.