Jászberényi FC-Tiszaújváros 2-3 (2-0)

Egy hét alatt immár harmadik felkészülési találkozóját játszotta le ma délben átalakulóban lévő csapatunk. Vendégünk a harmadosztályban csoportriválisnak számító Tiszaújváros gárdája volt.

Műfüves pálya, zárt kapuk

JFC: Bonica (Apró) – László (Micskó), Szanyi (Szabó M.), Aranyos, Süttő (Papp P.) – Deli (Kurunci), Lőrincz A. (Palcsó), Szőllősi (Nagy Sz.), Bódis – Muhari, Pálinkás. Vezetőedző: Német Gyula.

Tiszaújváros: Tóth Cs. – Vincze, Gelsi, Lőrincz P., Márton, Vitelki, Bene, Kulcsár, Csocsánszki., Kristófi, Benke. Vezetőedző: Gerliczki Máté.

A II. félidőben pályára lépett: Herczeg, Lakatos L., Horváth T., Tóth S., Bussy, Csernák, Tóth Á., Tóth M.

25. perc: Lőrincz jobb oldali beadására remekül érkezett Pálinkás és 5 méterről a kapuba helyezett, 1-0.

44. perc: Szanyi labdaszerzése után pontosan indította Pálinkást a bal oldalon, beadását Deli közelről a hálóba pofozta, 2-0.

50. perc: Kristófi lépett ki védőink közül és 10 méterről a hálóba emelt, 2-1.

54. perc: Jobb oldali szöglet után Gelsi fejelt a kapuba, 2-2.

60. perc: Bal oldali beadást követően Kristófi volt eredményes, 2-3.

A találkozón két próbajátékost tesztelt Német Gyula: a korábban a Budaörs színeiben az NB II-ben is szerepelt, legutóbb Egerben futballozó Deli Máriót és a Balmazújvárosban három éve alapembernek számító Bódis Norbertet.

Az első félidőben jól játszott csapatunk, a szünet után azonban a vendégek kihasználták fiataljaink hibáit és megfordították az eredményt.