Jászberényi FC- Tiszaújváros 2-2 (1-1)

Az NB III-as bajnokság ma délutáni mérkőzésen a mezőny legstabilabb védelmével rendelkező borsodi alakulatot fogadtuk.

Jászberényi FC-Tiszaújváros 2-2 (1-1)
Jászberény, 200 néző, vezette: Farkas Mátyás (Máyer Gábor, Kovács II. Gábor)
JFC: Menczeles – László, Nyárasdi, Hevesi-Tóth, Birtalan – Mile, Ludasi – Prasler (Huller, 55.), Szilágyi N. (Tisza, szünetben), Bojtor  – Hamar. Edző: Gelei Károly.
Tiszaújváros: Tóth Cs. – Fabu, Dajka (Viscsák, szünetben), Fodor, Molnár – Bussy, Kerekes – Orosz, Shady, Lukács (Nagy D., 67.) – Kristófi (Somogyi). Edző: Gerliczki Máté.
5. perc: Bal oldali kisszöglet után Hevesi-Tóth Tamás a hosszú oldalról gyönyörúen fejelte középre a labdát, érkezett Bojtor és 5 méterről a léc alá lőtt, 1-0.
27. perc: Shady 25 méteres lövése lepattant a lesen álló Kristófi elé, aki köszönte szépen és a tizenegyes pontról a kapu közepébe gurított, 1-1.
49. perc: Ludasi 20 méteres szabadrúgása a jobb kapufáról keresztbe pattant a gólvonal előtt, majd Molnár kivágta a labdát.
55. perc: Nyárasdi és Menczeles egymásra várt a felszabadítással, Kristófi közbe ugrott és az ötös jobb sarkáról az üres kapuba gurított, 1-2.
65. perc: Kapu előtti kavarodás után Bojtor a jobbösszekötő helyéről, 10 méterről, ballal a hosszú sarokba tekerte a labdát, 2-2.