Pont nélkül maradtunk a rangadón: Jászberényi FC-Tiszakécske 1-2 (1-0)

Ma délután az éllovas Tiszakécske együttesét fogadtuk bajnoki mérkőzésen Jászberényben. Német Gyula vezetőedző ezúttal nem számíthatott az eltiltott László Krisztiánra, valamint a sérüléssel bajlódó Szanyi Krisztiánra.

Jászberényi FC-Tiszakécske 1-2 (1-0)

Jászberény, zárt kapuk, vezeti: Kátai Gábor (Szabó Dániel, Schweighardt Dániel)

JFC: Bonica – Palcsó (Micskó, 71.), Papp P., Aranyos, Süttő – Lőrincz – Lukács, Szőllősi, Deli – Nagy M. (Nagy Sz., 68.), Pálinkás. Vezetőedző: Német Gyula.

Tiszakécske: Molnár M. – István (Kiprich, 79.), Fülöp, Oláh, Csáki – Albert Á., Horváth A., Pongrácz (Galacs, 68.) – Gyurján (Pál A., 63.), Kalmár, Simon M. Vezetőedző: Nagy Sándor.

8. perc: Lukács szépen indította a jobb oldalon Delit, majd a labdát Szőllősi kapta, aki 25 méterről kilőtte a bal felső sarkot, 1-0.

59. perc: Lőrinczet buktatták a tizenhatoson belül, a játékvezető büntetőt ítélt. Sütő tizenegyesét a vendégek kapusa lábbal hárította.

70. perc: A kapu előterében Kalmár elhúzta a labdát Bonica mellett és az üres kapuba helyezett, 1-1.

87. perc: A csereként beállt Galacs 10 méterről, Bonica mellett elpasszolva a kapuba lőtt, 1-2.

Igazi rangadón mindkét csapat nagyot küzdött. A kihagyott büntető után a vendégeknek sikerült megfordítaniuk a mérkőzést.