Jászberényi FC-Tiszafüred 4-1 (2-0)

Újabb felkészülési mérkőzésen lép pályára csapatunk ma kora este. Német Gyula tanítványai az NB III Keleti csoportjában megyei riválisnak számító Tiszafüred együttesét fogadják a műfüves pályán. A téli keret-átalakítás lassan befejeződik, vezetőedzőnk a rendelkezésre álló játékosokból ezúttal a legerősebb tizenegyet küldi pályára.

Jászberényi FC-Tiszafüredi VSE 4-1 (2-0)

Műfüves pálya, vezeti: Pikó Attila

JFC: Bonica (Apró) – László, Szanyi, Aranyos (Papp P.), Süttő (Borbás) – G. Bíró – Muhari (Palcsó), Szőllősi (Mága), Lőrincz (Nagy M.), Deli (Nagy Sz.) – Pálinkás (Gémes). Vezetőedző: Német Gyula.

Tiszafüred: Ladányi (Sándor) – Háda (Lakatos), Fehér Zs., Csiki (Tóth N.), Balogh K. – Bíró P., Szövetes, Vincze – Papp N., Urbin (Barna), Szabó T. Vezetőedző: Dorcsák Zoltán.

1.perc: Megkezdődött a mérkőzés.

4. perc: Szőllősi Ferenc 25 méterről kilőtte a jobb alsót, 1-0.

11. perc: Lőrincz Attila tornáztatta meg Ladányi Patrikot, a vendégek porása biztosan hárított.

21. perc: Gyors támadást vezettek a fürediek a jobb szélen, a belőtt labdát sikerült szögletre tisztáznia Szanyi Krisztiánnak.

24. perc: Pálinkás Gergő dolgoztatta meg Ladányit, aki lábbal hárította a próbálkozást.

32. perc: Ismét Szőllősi veszélyeztette a füredi kaput, nem sokkal tévesztett célt.

39. perc: Süttő Attila bal oldali beadását Pálinkás fejelte a léc fölé.

42. perc: Megismétlődött az előző támadás, Pálinkás azonban ezúttal nem hibázta el a lehetőséget, 2-0.

Vége az első játékrésznek.

46. perc: Folytatódik a játék.

50. perc: Tizenegyeshez jutott csapatunk, a labda mögé a sértett, Süttő Attila állt és higgadtan értékesítette a büntetőt, 3-0.

52. perc: Lőrincz Attila 18 méteres szabadrúgásból kilőtte a hosszú sarkot, 4-0.

67. perc: Szépítési lehetőséget hibázott el a Tiszafüred, Bíró Péter nagy helyzetben elvétette a kaput.

75. perc. Barna lövése nem talált kaput.

77. perc: Ezt most megúsztuk: Barna beadását Papp a kapufára vágta.

85. perc: Barna tizenegyesgóljával szépítettek a vendégek.

Vége a mérkőzésnek, csapatunk biztató játékkal magabiztos győzelmet aratott. Folytatás szombaton délelőtt …