Jászberényi FC-Tiszafüred 3-2 (3-2)

Ma este újabb felkészülési mérkőzésen lépett pályára csapatunk. Ezúttal hazai környezetben, a megyei első osztály listavezetője ellen tesztelhette játékosait vezetőedzőnk.

Műfüves-pálya, vezette: Pikó Attila

JFC: Miski – László, Ágoston, Nemes, Süttő – Ludasi – Szemere, Tajti B., Szöllősi, Pálinkás – Barna. Vezetőedző: Német Gyula.

A II. félidőben pályára lépett: Csutorka (kapus), Szabó T., Micskó, Papp P., Borbás, Borics, Molnár D., Nagy Sz., Balogh B.

Tiszafüred: Ladányi P. – Szövetes, Fehér, Kalóz, Csábi, Sipos M., Dáné, Barzsó, Szabó T., Ábel, Farkas J. Vezetőedző: Dorcsák Zoltán.

A II. félidőben pályára lépett: Ulviczki (kapus), Vadász, Varga B., Gyarmati, Tóth T.

14. perc: Szöglethez jutott a füredi együttes, a beívelt labdát röviden tisztáztuk, a kipattanó labdát pedig Ábel helyezte a hálóba, 0-1.

27. perc: László indította Szemerét a jobb oldalon, szélsőnk végig vitte a labdát a vendégek térfelén, majd 5 méterről a hosszú sarokba lőtt, 1-1.

31. perc: Barna sarokkal indította Ludasit, aki a vendégek kapusát is kicselezve helyezett a hálóba, 2-1.

34. perc: Eladtuk hátul a labdát, egykori játékosunk, az Ausztriából Tiszafüredre hazatért Farkas János lecsapott rá és a tehetetlen Miski mellett kilőtte a jobb alsót, 2-2.

42. perc: Barnát buktatták a kaputól 17 méterre. A letett labda mögé Szöllősi állt, és a kapu jobb oldalába helyezett, 3-2.

Ugyan a szünet után is megvoltak a helyzetek, ám akkor már érintetlenek maradtak a kapuk.