Jászberényi FC-Tállya 5-2 (3-1)

Ma délután a kieső zónából menekülni akaró Tállya együttesét fogadta bajnoki mérkőzésen csapatunk.

Jászberény, 300 néző, vezette: Dobai János (Kurinka Béla, Derda Dominik)

JFC: Bonica – László, Tóth O., Aranyos, Sárossy – Erdős, Palcsó (Nagy Sz. – Sárossy – Borics (Polák), Szőllősi (Kurunci), Asztalos (Lakatos) – Szanku (Micskó). Vezetőedző: Német Gyula.

Tállya: Tarr – Tóth Sz., Rubish, Nyitrai, Minczér, Motkó, Varga K., Szegedi, Varga J., Bihari, Kovács N. Vezetőedző: Lasztóczi Péter.

15. perc: Sárossy bal beadását Borics rosszul találta el, a labda éppen Tóth Olivér elé pattant, aki 12 méterről a bal alsó sarokba lőtt, 1-0.

22. perc: Bal oldali vendégtámadás végén a beadás Rubish érkezett és 6 méterről a léc alá lőtt, 1-1.

29. perc: Szőllősi keresztbe vitte a labdát a tizenhatos előtt, Asztalossal0 kényszeritőzött, majd a visszakapott labdát 10 méterről a hosszúba helyezte, 2-1.

43. perc: László jobb oldali beadása után Szőllősi Asztaloshoz játszott, aki két csel után a bal alsóba bombázott, 3-1.

54. perc: Asztalos átadása után Borics, igazított egyet a labdán, majd 16 méterről kilőtte a jobb alsót, 4-1.

65. perc: Palcsó 20 méteres lövését a felső léc hárította.

80. perc: Tóth Olivér szabálytalankodott a tizenhatoson belül, a büntetőt  Nyitrai a bal sarokba lőtte, 4-2.

83. perc: Nagy Szabolcs jobb oldali átívelését Lakatos letette Kurunci elé, aki az ötösről, a kapus fölött a hálóba emelt, 5-2.

Csapatunk látványos, gólerős játékkal teljesen megérdemelten tartotta itthon a három pontot.