Jászberényi FC-Taksony 2-3 (1-2)

Ma délelőtt újabb felkészülési mérkőzésen lépett pályára csapatunk. Vendégünk a szintén NB III-ban szereplő, egykori játékosunk, Lakatos Béla dirigálta Taksony gárdája volt.

Jászberény, vezette: Pikó Attila

JFC: Bonica – Micskó, Torkos, Szanyi, Süttő – Szemere, Gergely, Lőrincz, Gábor – Albert – Pálinkás. Edző: Német Gyula.

A II. félidőben pályára lépett: Csutorka (kapus), Borics, László, Pap P., Nagy Sz., Szöllősi

Taksony: Scheilinger -Hegedűs, Szalai, Tóth F., Pesti – Fodor, Gálfi, Gulyás, Kun – Tóth M., Simon. Edző: Lakatos Béla.

A II. félidőben pályára lépett: Palásthy (kapus), Búrány, Wágner, Hesz, Patály, Szilágyi, Kozári, Pataki

22. perc: Bal oldali beívelt labdát Simon 5 méterről passzolta a hálóba, 0-1.

31. perc: A jobbról érkező beadást Kun 6 méterről a hosszúba fejelte, 0-2.

40. perc: Szanyi nagy bedobása után Gergely 8 méterről a hálóba belsőzte a labdát, 1-2.

50. perc: Bal oldali végén Fodor ugrott ki a védők közül és 14 méterről a tehetetlen kapus mellett a hosszúba tekerte a labdát, 1-3.

89. perc: Albertet buktatták a kaputól 18 méterre, a szabadrúgáshoz a sértett állt oda és remek mozdulattal a rövid felsőbe helyezte a labdát, 2-3.

Férfiasan kemény, időnként szikrázó meccset vívott a két együttes. A találkozó remekül szolgálta a bajnoki rajtra való felkészülést.

Csapatunk a találkozót követően közös ebéden vesz részt, majd buszra száll, s egy hétre Szarvasra teszi át főhadiszállását. Az edzőtábor alatt három mérkőzésen lép pályára Német Gyula legénysége.