Jászberényi FC-Sényő 1-2 (1-1)

Ma délután a Sényő együttesét fogadta csapatunk bajnoki mérkőzésen.

Jászberény, zárt kapuk mögött, vezette: Újhelyi Tamás (Vrbovszki Pál, Hajdú Dávid)

JFC: Apró – Micskó, Papp P., Aranyos, Süttő – László, Palcsó (G. Bíró, 70.) – Lukács, Lőrincz, Deli (Nagy M., 61.) – Pálinkás. Vezetőedző: Német Gyula.

Sényő: Gazsi – Bodó, Fabu, Boros, Farkas M., Schmidt, Magyaros, Jócsák, Barcsay, Molnár M., Orosz. Vezetőedző: Imrő László.

14. perc: A tizenhatoson belül szabálytalankodtunk, a játékvezető jogosan ítélt büntetőt. A vendégek tizenegyesét Jócsák a bal alsóba rúgta, 0-1.

42. perc: Süttő jobb oldali beadására Lőrincz érkezett és 6 méterről a bal alsó sarokba helyezte a labdát, 1-1.

86. perc: Jobb oldali beívelés után Apró ütközött László Krisztiánnal, a csereként beállt Lizák pedig élt a lehetőséggel és az üres kapuba gurított, 1-2.

A második félidőben, 1-1-es állásnál két ziccert is elhibáztunk, így egy szerencsétlen szituáció végén vendégek megnyerték a meccsét.