Jászberényi FC-Sajóbábony 1-2 (0-1)

Ma este, a műfüves pályán újabb felkészülési mérkőzésen lépett pályára csapatunk.

Jászberény, vezette: Pikó Attila

JFC: Bonica – László, Palcsó, Aranyos, Süttő – Lőrincz, Szanyi – Muhari, Szőllősi, Kurunci – Pálinkás. Edző: Német Gyula.

A II. félidőben pályára lépett: Apró (kapus), Papp P., Szabó M., Borbás, Micskó, Mága.

Sajóbábony: Bánhegyi – Titkó, Kovács, Hegedűs, Mezőssy, Turcsik, Molnár, Lakatos, Sebők, Faggyas, Tóth. Edző: Dávid Zoltán.

A II. félidőben pályára lépett: Bakos, Tamásy, Borai, Boda, Takács, Vajda.

28. perc: Egy pontos kényszerítő után egykori játékosunk, Turcsik Tamás 14 méterről a jobb felső sarokba bombázott, 0-1.

55. perc: Pálinkás szerzett labdát a vendégek tizenhatosának bal sarkánál, pontosan játszott középre, érkezett Kurunci és 6 méterről nem hibázta el a ziccert, 1-1.

80. perc: Bal oldali beadást követően Bakos a tizenhatos vomaláról kilőtte a jobb alsó sarkot, 1-2.

Meglehetősen fáradtan mozgott csapatunk az elmúlt napok terhelésének köszönhetően, de így is – különösen az első félidőben – több helyzetet dolgozott ki, ám azokat egy kivéltelével el is hibázta. Folytatás szombaton a Tiszaújváros ellen.