Tompábbak voltunk a megszokottnál: Jászberényi FC-Ózd 1-1 (0-1)

Ma délután az egykoron az élvonalban szerepelt, most azonban a harmadosztályban is újoncnak számító ózdi együttest fogadta a Német Gyula vezetőedzőt továbbra is nélkülöző csapatunk.

Jászberényi FC-Ózd 1-1 (0-1)

Jászberény, 400 néző, vezette: Tóth Tamás (Szabó Ferenc, Kövér Tamás)

JFC: Miski – Szemere (Ilkovics, 78.), Lakatos G., Lakatos B., Süttő – Sándor I. – Gresó, Király, Szöllősi (Balogh B., 71.), Ludasi – Pálinkás (Szanku, 20) . Edző: Német Gyula.

Ózd: Lékai – Gál B., Balogh A. (Zöllei, 78.), Kozics, Pataki R., Gábor (Tóth G., 93.), Lévai, Pfister, Pataki Zs., Gál Sz., Keményffy. Edző: Várhidi Péter.

9. perc: Gresó lövését már mindenki bent látta, de az ózdi védők a gólvonalról kivágták a labdát, az ellentámadásból pedig Kozics 8 méterről úgy lőtt a hálónkba, hogy Miski kezéről vágódott a gólvonalon túlra, 0-1.

20. perc: Pálinkás Gergő összefejelt ellenfelével, a mentő szállította kórházba.

47. perc: Pataki Roland megkapta második sárga lapját, így villant a piros is.

57. perc: Gresót buktatták a tizenhatoson belül, a megítélt büntetőt Süttő Attila magabiztosan értékesítette, 1-1.

Bár mentek, hajtottak játékosaink, ezúttal a szokásosnál tompábbak voltak, így meg kellett elégednünk az egy ponttal.