Jászberényi FC-Nyírbátor 3-1 (0-0)

Az harmadosztályú labdarúgó bajnokság zárófordulójában gyenge első félidő után remek másodikat produkált csapatunk és teljesen megérdemelten nyert.

Jászberény, 200 néző, vezette: Gaál Gyöngyi (Márkus Péter, Katona Brigitta)
JFC: Miski – Lékó, Nyárasdi, Szanyi (Herczeg, 58.), Bojtor – Hevesi-Tóth – Prasler, Ludasi, Tisza, Szőllősi (Bálint, 90.) – Szilágyi N. (Csuzz, 63.). Edző: Gelei Károly.
Nyírbátor: Vasas – Benkő, Kornutyak, Boros (Kinál, 92.), Bernáth (Lakatos, 49.) – Mankó, Müller – Erdik, Bagi, Reznek – Roszel. Edző: Ambrusz Árpád.
48. perc: Szöllősi mélységi indítása után Hevesi-Tóth lekészítette lövésre a labdát Szilágyinak, aki 10 méterről a hálóba lőtt, 1-0.
70. perc: Herceg kicselezte a kapust is, majd higgadtan helyezett a hálóba, 2-0.
80. perc: Herceg mindenkit kicselezett,  önzetlenül középre gurított Ludasi elé, akinek már csak az üres kapuba kellett helyezni a labdát, 3-0.
84. perc: Nyírbátori kontra végén Roszel átadása után Reznek megszerezte a vendégek szépítő gólját, 3-1.