Jászberényi FC-Nagykáta 3-1 (1-0)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ma este a szomszédos Nagykáta együttese ellen küldte pályára fiait vezetőedzőnk, Huszák Géza.

Műfüves pálya

JFC: Miski – László, Kónya (Ludasi, 70.), Ilkovics, Pendtner – Lakatos (Szanyi, 46.) – Győrfi, Szabó Á. (Svedyuk, 70.), Zombori – Szanku (Farkas J., 70.), Herczeg. Edző: Huszák Géza

30. perc: László beadása megpattant egy nagykátai védőn és a labda a tehetetlen kapus mellett a hálóban landolt, öngól, 1-0.

50. perc: Zombori bal oldal beadását Herczeg 16 méterről, kapásból a jobb sarok bombázta, 2-0.

60.- perc: Szanku-Szabó-Szanku volt a labda útja, végül támadónk 12 méterről a kapus mellett könnyedén gurította a jobb sarokba, 3-0.

72. perc: Rossz felszabadítás után védőink megálltak, a vendégek támadója pedig 16 méterről a jobb sarok helyezte a labdát, 3-1.

Huszák Géza, gondolván a holnapi, Érd elleni összecsapásra, ezúttal több ifjúsági játékost is pályára küldött, ennek ellenére csapatunk magabiztosan győzte le megyei bajnokságban szereplő vendégét. Herczeg László sérülése miatt az utolsó negyedórában már tíz emberrel játszottunk, ám az eredmény nem változott.