Jászberényi FC-Monor 2-1 (0-0)

A labdarúgó NB III hét végi, harmincadik fordulójában rangadón fogadtuk a táblázaton közvetlenül előttünk, a második helyen tanyázó Pest megyei alakulatot.
Jászberény, 200 néző, vezette: Ducsai József (Farkas Dávid, Kurinka Béla)
JFC: Miski – Lékó, Szanyi, Hevesi-Tóth, Birtalan – Mile (Sorecz, 84.) – Herczeg (Hamar, 82.), Ludasi, Szöllősi, Bojtor (Kis R., 88.) – Prasler. Edző: Gelei Károly.
Monor: Bozsó – Illés B., Villányi, Katona R. (Schmidt, 74.), Balanescu – Hunya, Karacs – Fazekas (Bonifert, 55.), Bogáti, Ficsor (Miholics, 62.) –  Urbán G. Edző: Horváth Dávid.
55. perc: Bal oldali szöglet után a hosszún érkező Hevesi-Tóth Tamás mesteri mozdulattal fejelte vissza a labdát a jobb felső sarokba, 1-0.
68. perc: Sakk-mattra játszottuk a monori védelmet, Herczeg önzetlenül Prasler elé gurított, akinek öt méterről az üres kapuba kellett csak begurítania a labdát, 2-0.
71. perc: Kapu előtti kavarodás után a játékvezető Urbán buktatásáért tizenegyest ítélt, melyet Bogáti higgadtan a bal felső sarokba helyezett, 2-1.
Végre megtört a jég, megszerezte csapatunk első tavaszi hazai győzelmét. A látottak és a helyzetek alapján teljesen megérdemelten nyertük meg a rangadót.