Jászberényi FC-Monor 0-2 (0-2)

Ma délután lejátszotta a jövő heti bajnoki rajt előtti utolsó felkészülési mérkőzését csapatunk. Hazai környezetben, immár füves pályán, a tavaly még másodosztályban szerepelt Monor ellen tesztelhette együttesünk “állapotát” vezetőedzőnk.

Centerpálya, vezette: Pikó Attila

JFC: Csutorka – Micskó, Papp K., Drávucz, László – Süttő, Szabó T. – Szemere, Szöllősi, Borics – Pálinkás. Edző: Német Gyula.

A II. félidőben pályára lépett: Kovács B., Kónya, Nagy Sz.

Monor: Bozsó – Barthel, Karacs, Tóth F., Szabó Zs., Hunya, Farkas Á., Szerencsi, Pellei, Ficsor, Haragos. Edző: Horváth Dávid.

A II. félidőben pályára lépett: Paulovicz, Pintér, Fisli, Szegedi, Szász, Pásztor.

25. perc: Szabadrúgáshoz jutott a monori együttes, Farkas Ádám a jobbösszekötő helyéről, 20 méterről, mesteri mozdulattal csavart a kapunk bal sarkába, 0-1.

45. perc: Nagy tűzijáték végén Barthel 18 méterről, kapásból a jobb sarokba bombázta a labdát, 0-2.

53. perc: Karacs szabálytalankodott a tizenhatoson belül, Süttő tizenegyesét azonban Bozsó lábbal hárította.

70. perc: Bal oldali beadásra remek tempóban érkezett Szemere, fejesét a tehetetlen Bozsó mellett a gólvonalról vágta ki Karacs.

Nem sokkal lett jobb a helyzet a múlt szombati, taksonyi mérkőzéshez képest, hiszen, Ludasi, Ágoston, Balogh, Palcsó, Szanyi és Borbás továbbra sincs száz százalékos állapotban, így nem kockáztatta meg játékukat Német Gyula.

A még mindig rendkívül tartalékos csapatunk sokkal jobb teljesítményt nyújtott, mint legutóbbi találkozóján, ám védelmünk két megingását góllal büntette a rutinos monori együttes.