Jászberényi FC-Mezőkövesd II 1-0 (1-0)

Ma délután a sereghajtó Mezőkövesd II gárdáját fogadta csapatunk bajnoki mérkőzésen. Német Gyula vezetőedző két meghatározó játékosának kiesési miatt kénytelen volt átszervezni megszokott kezdőcsapatát.

Jászberény, zárt kapuk mögött. Vezette: Bálint Attila (Pogonyi Ferenc, László István)

JFC: Bonica – Micskó, Papp P., Süttő, László – G. Bíró, Palcsó (Kurunci, 85.) – Lukács, Szőllősi (Gémes, 91.), Deli (Nagy Sz., 80.) – Pálinkás. Vezetőedző: Német Gyula

Mezőkövesd II: Branimir – Iszák (Juhász V., 87.), Sike (Burai, 57.), Bence, Tóth G. (Horváth T., 81.), Gíber, Varjas, Konstantinos, Juhász Á. (Seres, 57.), Diallo, Eperjesi. Vezetőedző: Horváth Péter

13. perc: Süttő jobb oldali szögletére Pálinkás mesterien érkezett és 6 méterről a kapuba fejelt, 1-0.

69. perc: Süttő ütközött ellenfelével a tizenhatoson belül, a játékvezető pedig az eset után a büntetőpontra mutatott. Bencze Márk tizenegyesből a léc fölé bombázott.

Mindkét oldalon adódtak helyzetek, de ez egygólos mérkőzés volt, s ezt szerencsére  mi szereztük.