Jászberényi FC-Kecskeméti TE 1-2 (1-0)

Ma késő délután lejátszotta idei nyári második felkészülési mérkőzését csapatunk. Német Gyula vezetőedző az NB II-es Békéscsaba után ezúttal a hozzánk hasonlóan harmadosztályban szereplő Kecskemét ellen tesztelhette átalakulóban lévő együttesét.

Jászberény, 100 néző

JFC (I. félidő): Menczeles – Szemere, Ilkovics, Lárszik, Süttő – László, Ludasi, Sándor I., Olajos – Gresó, Pálinkás. Edző: Német Gyula.

II. félidő: Csutorka – Zombori, Penczner, Lakatos B., Süttő, Balogh B., Szöllősi, Szabó T., Kátai, Szabó A., Nagy Sz.

KTE: Kunsági – Tamaskó, Vágó L., Fehér, Grünvald, Hirman, Asztalos, Hegedűs M., Kéri, Vladul, Babolek. Edző: Zoran Kuntics.

A II. félidőben pályára lépett: Opauszki, Peres, Szabó G., Urbán, Szabó D., Szalai J., Barna.

45. perc: Gresót visszahúzták az alapvonal és a tizenhatos találkozásánál. A megítélt szabadrúgást Süttő kemény belőtte a kapu elé, ahol Pálinkás egy lépésről a hálóba kotorta, 0-1.

57. perc: Szöllősi 12 méterről szétforgácsolta a felső lécet.

65. perc: Bal oldali kecskeméti támadás végén a belőtt labdát Asztalos helyezte a hálóba, 1-1,

79. perc: Kecskeméti labdaszerzés után remek tempóban ugrott ki védőink közül Peres, majd a kapu bal sarkába lőtt, 1-2.

A második félidőben ismét próbajátékosok és ifisták kaptak bizonyítási lehetőséget, ezt pedig kihasználta a vendégegyüttes és megfordította az eredményt.