Jászberényi FC-Jászárokszállás 2-0 (0-0)

Ma este újabb felkészülési mérkőzésen lépett pályára csapatunk. Vendégünk a szomszédos Jászárokszállás megyei I. osztályban szereplő együttese volt.

Jászberény, műfüves pálya, vezette: Pikó Attila

JFC: Apró – Micskó, Szabó M., Papp P., Nagy Sz. – Nagy N., G. Bíró, Palcsó, Muhari – Kocsis R., Nagy M. Vezetőedző: Német Gyula.

II. félidő: Bonica – László, Szanyi, Aranyos, Süttő – G. Bíró – Deli, Szőllősi, Lőrincz, Pálinkás – Nagy M.

Jászárokszállás: Farkas A. – Tari, Nagy B., Seres, Uram, Petrányi, Hájos, Czuczor, Szabó T., Nagy F., Szabó Á. Edző: Papp Tamás.

A II. félidőben pályára lépett: Rédei, Korss, Bordás, Kaszab L., Kaszab Á., Vígh, Várdai.

32. perc: Tizenegyeshez jutott a vendégcsapat. Egykori játékosunk, Szabó Tamás állt a labda mögé, de jobb sarokra tartó lövését Apró Ármin bravúrral hárította.

60. perc: Palcsó, G. Bíró és Nagy Márió maradt a kezdőből, egyébként sort cserélt vezetőedzőnk.

68. perc: Süttő jobb oldali szöglete lepattant a kapu előterében, a leghamarabb Szanyi Krisztián eszmélt, aki közelről a hálóba passzolta a labdát, 1-0.

75. perc: Lőrincz a bal oldalról ívelt szabadrúgást a hosszú srok irányába, Süttő lövését még hárította a vendégek kapusa, a kipattanót azonban Pálinkás 6 méterről a kapuba vágta, 2-0.

A mérkőzésen két próbajátékost is tesztelt Német Gyula, a ceglédi G. Bíró Gergő és a mezőkövesdi Nagy Márió egyaránt kilencven percet töltött a pályán. Sorsukról a hét végi, Monor elleni találkozót követően születik döntés.