Jászberényi FC-Hatvan 3-2 (2-2)

Ma délután a Hatvan együttesét fogadta csapatunk a bajnokság tizennegyedik fordulójának mérkőzésén.

Jászberény, 300 néző, vezette: Tóth Tamás (Szabó Ferenc, Szilágyi Zsolt)

JFC: Bonica – Szemere, Torkos, Aranyos, Süttő – László (Hodgyai, 54.), Gergely, Szanyi (Fekete M., 68.) – Szőllősi (Papp P., 90.) – Albert Á., Pálinkás. Edző: Német Gyula.

Hatvan: Halasi – Purzsa, Labát, Virág, Gál – Bárkányi, Karácsony (Simon, 68.) – Szabó R. (Lukács, 68.), Mundi, Sárközi (Czibolya, 18.) – Kitl. Edző: Gulyás Gábor.

1.perc: Pálinkás jobb oldalról visszagurította a labdát Szőllősi elé, aki 14 méterről kilőtte a jobb alsót, 1-0.

17. perc: Bal oldali beadás után a labda a felső lécen csattant, a lepattanót pedig Szabó R. közelről bekotorta, 1-1.

26. perc: Újabb bal oldali beadást követően Kitl lövése irányt változtatott Torkoson, ez becsapta Bonicát, s a labda a léc alá hullott, 1-2.

28. perc: Albert Ádám kakaskodásért piros lapot kapott.

39. perc: Szőllősi jobb oldali szögletét Aranyos középről, 5 méterről a hálóba passzolta, 2-2.

84. perc: Szöglet utáni kavarodást követően Aranyost lerántották a tizenhatoson belül. A megítélt tizenegyest Süttő magabiztosan értékesítette, 3-2.

Több, mint egy órát emberhátrányban játszva, vesztett állásból fordítva nyert csapatunk.