Jászberényi FC-Hajdúszoboszló 2-0 ( 0-0)

Ma délután az utolsó öt meccsét zsinórban megnyerő Hajdúszoboszló együttesét fogadta csapatunk bajnoki találkozón.

Jászberény, 300 néző, vezette: Újhelyi Tamás (Balla Levente, Varga I. Zoltán)

JFC: Bonica – Szanyi, Tóth O., Aranyos (Micskó, 89.), László – Palcsó (Muhari, 76.), Erdős – Sárossy, Szőllősi (Borics, 89.), Nagy Sz. – Asztalos (Koppermann, 74.). Vezetőedző: Német Gyula.

Hajdúszoboszló: Mészáros D. – Kis Sz., Kónya, Móga, Dobi, Csiki, Bódis, Vincze Á., Fenyőfalvi, Máté, Lukács. Vezetőedző: Csillag László.

60. perc: Asztalost buktatták a tizenhatos sarkánál. Szőllősi szabadrúgása ugyan kipattant a kapufáról, de Erdős végül 5 méterről a kapuba lőtt, 1-0.

76. perc: Szőllősi szépen hozta el  a labdát, a beadás is jó volt, de László éppen a kapust találta el.

86. perc: Szőllősi a tizenhatoson belül visszapasszolt Muharinak, aki 8 méterről kilőtte a jobb alsót, 2-0.

Jó iramú mérkőzésen a sok helyzetből kettőt végre gólra tudtunk váltani. Ezzel elvettük a vendégek hosszú veretlenségét és ami fontosabb, a mi rossz szériánk is megszakadt.

(Fotó: Agócs László)