Jászberényi FC-Gyöngyös 1-3 (1-0)

Idei nyolcadik felkészülési mérkőzésünkön, ma este a harmadosztályban szereplő csoport riválisunkat, a Gyöngyös gárdáját fogadtuk a berényi műfüves pályán.

Vezetőedzőnk, Német Gyula nélkülözni volt kénytelen a sérüléssel bajlódó Ágostont, Baloghot, Drávuczot, a felépülőben lévő Szanyit, illetve a legutóbb Dabason meghúzódott Ludasit.

Műfüves-pálya, vezette: Pikó Attila

JFC: Miski – Micskó, Palcsó, Papp P., Borbás – Süttő – Szemere, Szöllősi, László, Pálinkás – Borics. Edző: Német Gyula.

A II. félidőben pályára lépett: Csutorka, Kónya, Szabó T., Nagy Sz., Kurunczi, Kovács B.

Gyöngyös: Szalay – Rédei, Molnár, Bartha, Tarnai – Eichenwalder, Gaál, Tajti, Földi – Pölöskei, Csoszánszki. Edző: Simon

Antal.

A II. félidőben pályára lépett: Márkus, Bódi, Bartus.

40. perc: Süttő szerzett labdát a vendégek kapujától 20 méterre, kiugratta Szemerét, aki a kapust elfektetve a kapu közepébe lőtt, 1-0.

53. perc: Labdát veszítettünk a tizenhatos előterében, Bartus pedig 8 méterről a hálóba gurított, 1-1.

53. perc: Tajtit ugratták ki a védők között, a vendégek középpályása 10 méterről kilőtte a hosszút, 1-2.

70. perc: Jobb oldali beadás után Papp kezén csattant a labda, a megítélt tizenegyest Márkus értékesítette, 1-3.

Sajnos tovább nehezedett Német Gyula vezetőedző dolga. Az eddigi sérültekhez sajnos újabbak csatlakoztak: a fiatal Borbás rosszul esett az első félidőben, kórházba szállították, ahol kiderült, hogy megrepedt a válla. A vezetőgólunk után, még a szünet előtt újabb kényszerű cserét kellett végrehajtania Német Gyulának, Borics Levente bokája bedagadt, s nem tudta folytatni a játékot.