Jászberényi FC-Energia Gyöngyös 5-0 (2-0)

Szombaton délidőben a Heves megyei I. osztályú bajnokságot veretlenül vezető Egergia Gyöngyös együttesét fogadta felkészülési mérkőzésen csapatunk. Vezetőedzőnk ezúttal a keret fiataljainak adott bizalmat a kezdőben, ahol helyet kapott a két próbázó, Nagy Márió és Gémes László is.

Műfüves pálya, vezette: Pikó Attila

JFC: Apró – Micskó, Palcsó, Papp, Borbás – Muhari, G. Bíró, Mága, Nagy Sz. – Nagy M., Gémes. Edző: Német Gyula.

60. perc: Bonica – László, Aranyos, Szanyi, Süttő – G. Bíró – Muhari, Lőrincz – Deli, Pálinkás, Gémes.

Energia: Iváncsik – Madarasi, Piligyi, Gulyás, Raffael, Balogh M., Sándor, Marosi, Czéh, Tatár, Timon. Edző: Nagy Gábor.

A II. félidőben pályára lépett: Martin, Berkes, Galó, Izsvák, Fekete B., Gedei, Kupás, Papp M.

30. perc: Jobb oldali beadás után rosszul számolta ki a labda ívét a vendégek védője, mögötte érkezett Gémes, és 8 méterről a hálóba passzolta a labdát, 1-0.

33. perc: Nagy Márió 10 méterről a kapu közepébe lőtt, 2-0.

70. perc: Gémes jobb oldalról érkezett átadását Pálinkás közelről a jobb alsóba helyezte, 3-0.

72. perc: Pálinkás lövését ugyan még védte a vendégek portása, a kipattanóra azonban érkezett Deli és közelről az ürs kapuba pofozta a labdát, 4-0.

75. perc: Süttő bal oldali beadását Pálinkás az ötösről a léc alá vágta, 5-0.

Csapatunk gólra törő játékkal biztosan győzte le a gyöngyösi alakulatot. Külön öröm, hogy valamennyi támadónk a kapuba talált a kilencven perc során.

Folytatás egy hét múlva a Honvéd U19 ellen.