Jászberényi FC-Eger 2-1 (2-0)

A bajnokság 36. fordulójának mérkőzésén az Eger gárdáját látta vvendégül csapatunk. Az eltiltott Süttő Attila helyén ezúttal kényszer balhátvéd szerepel.

Jászberény, 300 néző, vezette: Kátai Gábor (Kövér Tamás,Ancsin Zoltán)

JFC: Bonica – Lukács, Papp P., Aranyos, László – Lőrincz – Nagy Sz., Szőllősi (G. Bíró, 56.), Deli (Micskó, 90.), Pálinkás – Gémes (Kurunci, 65.). Vezetőedző: Német Gyula.

Eger: Nacsa – Debreceni (Olasz, 69.), Valkay, Farkas, Nemes – Vajda (Csifó, 58.), Kis G., Katona – Géringer (Révész, 69.), Boros, Pál Sz. Vezető: Vitelki Zoltán.

22. perc: Nagy Szabolcs labdát szerzett az egri tizenhatos előterében, kicselezte Nacsa kapust is, majd az üres hálóba gurított, 1-0.

27. perc: Lőrincz jobb oldali szabadrúgását Pálinkás lefejelte, egy védőről visszapattant elé a labda, melyet 5 méterről a hálóba helyezett, 2-0.

53. perc: Jobb oldali beadás után Boros az ötösről a hálóba fejelt, 2-1.

Nagyot küzdve tartotta itthon a három pontot csapatunk. A vendégek a szépítés után még rúgtak két kapufát is, ám nem sikerült az egyenlítő találatot begyötörniük.