Jászberényi FC-Dunaújváros 4-2 (2-2)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bár eredetileg 17 órakor kezdődött volna a Dunaújváros elleni mai felkészülési mérkőzésünk, a vendégek kérésére 11 órára módosult a kezdés. Az NB III Közép csoportjában legutóbb negyedik helyen végzett Duna-parti alakulat ellen már jobban működött a letámadás, mint legutóbb a Dabassal szemben, s ez gólokban is megmutatkozott.

Jászberény, 50 néző

JFC (I. félidő): Menczeles – László, Mile, Kis B., Sorecz – Lékó – Lukács, Tisza, Ludasi, Szilágyi – Hevesi-Tóth.

II. félidő: Menczeles – Lukács, Mile, Kis B., Fejes – Tisza, Ludasi – Háda, Hevesi-Tóth, Nabil – Wágner. Edző: Gelei Károly.

15. perc: Bal oldali beadást követően a középen érkező Kis Balázs fejelt a léc alá, 1-0.

24. perc: Tóth Tibor révén egyenlítettek a vendégek, 1-1.

33. perc: Labdát vesztettünk a saját térfelünkön, a vendégek kontráját pedig Dobos fejezte be eredményesen, 1-2.

40. perc: Ludasi mesteri indítása után Szilágyi egyenlített, 2-2.

73. perc: Wágner nem csak megtámadta ellenfelét, de el is vette tőle a labdát az újvárosi térfél közepén, és meg sem állt vele a kapuig, 3-2.

88. perc: Wágner lefutotta védőjét, rávezette a labdát a vendégek kapusára, aki ugyan bravúrral hárította közeli lövését, de a kipattanót az akciót kísérő Nabil a hálóba helyezte, 4-2.