Jászberényi FC-DEAC 0-4 (0-1)

Ma délután, a bajnokság 24. fordulójának mérkőzésén, a táblázat harmadik helyén tanyázó, az előző bajnokságot még az NB II-ben töltő DEAC együttesét fogadta csapatunk.

Jászberény, 200 néző, vezette: Dobai János (Skover Péter, Juhász Szabolcs)

JFC: Menczeles – László (Micskó, 79.), Tóth O., Szanyi, Sárossy – Németh N. (Muhari, 66.), Erdős, Balla – Szőllősi (Kurunci, 79.) – Szanku (Palcsó, 66.), Nagy Sz. (Izsold, 55.). Vezetőedző: Német Gyula.

DEAC: Tóth D. – Szabó L. (Sidibe, 72.), Lakatos (Sárosi, 88.), Virág, Soltész – Sándor T. (Gazcella, 88.), Spitzmüller, Újvárosi – Al Sheraji (Trencsényi, 88.), Székely, Bydzylia (Tochukwu, 63.). Vezetőedző: Sándor Tamás.

38. perc: Jobb oldali beadás után a középen érkező Szabó Levente 5 méterről, bevetődve a hálóba sodorta a labdát, 0-1.

60.perc: Sándor Tamás a tizenhatos jobb sarkáról kilőtte a rövid alsót, 0-2.

70. perc: Bal oldali szöglet után Soltész János közelről a hálóba bólintotta a labdát, 0-3.

85. perc: Székely Dávid labdát szerzett a tizenhatosunknál, majd két csel után, 10 méterről a jobb sarokba lőtt, 0-4.

Bár a látottak alapján a mezőnyben nem volt ekkora különbség a csapatok között, a DEAC győzelme mindenképpen megérdemelt.