Jászberényi FC-Dabas 1-1 (0-0)

A jövő hét végi bajnoki rajt előtt utolsó hazai felkészülési mérkőzésén lépett pályára csapatunk ma este. Vendégünk a szintén harmadosztályú Dabas együttese volt.A találk ozón nem lépett pályára a szombati, Ajka elleni találkozón második sárga lap után kiállított Süttő Attila.

Jászberény, 100 néző

JFC: Menczeles – Szemere, Ilkovics, Lakatos G., Penczner – Király O., Lakatos B., Sándor I., Ludasi – Pálinkás, Gresó. Edző: Német Gyula.

A II. félidőben pályára lépett: Csutorka (kapus), László, Balogh B., Szöllősi, Győrfi, Nagy Sz., Szabó T.

Dabas: Kersák – Földes, Szabó, Márton, Fritz – Molnár, Erős, Fitos, Szántó – Dalibor, Sánta. Edző: Erős Károly.

A II. félidőben pályára lépett: Takács, Csepregi, Kis, Popov, Kovács.

48. perc: Bal oldali dabasi támadás végén Menczeles kapus mellett úgy gurított a hálóba Sánta, hogy a labda a kapufáról pattant a vonal mögé, 0-1.

90. perc: Győrfi jobb oldalról ügyesen tálalt Gresó elé, aki 10 méterről a bal alsó sarokba lőtt. Bár Kersák kapus még beleért a labdába, hárítani azonban nem tudott, 1-1.

Küzdelmes meccset vívtunk a dabasi gárdával. Bár három ziccert is kidolgoztunk, ám sem Győrfi, sem Balogh nem tudott túl járni Kersák Roland kapus eszén.