Jászberényi FC-BVSC 3-2 (2-1)

A harmadosztályú bajnokság mai, tizedik fordulójában a mindezidáig veretlen BVSC gárdáját fogadta csapatunk. Német Gyula vezetőedző egy helyen változtatott szerdán, Mezőkövesden győztes tizenegyén, László Krisztián helyett Fekete Olivér kezdett ezúttal.

Jászberény, 400 néző, vezette: Csonka Bence (Nagy Viktor, Kovács Brankó)

JFC: Bonica – Szemere, Szanyi (Torkos, 70.), Aranyos, Süttő – Lőrincz, Gergely P. – Albert Á., Szőllősi (Hodgyai, 87.), Fekete O. (Fekete M., 17.) – Pálinkás. Edző: Német Gyula.

BVSC: Horváth G. – Májer, Komódi (Bartos, 83.), Balogh B., Kovács G., Simon, Balogh M., Tóth K. (Fisli, 63.), Murai, Hrepka, Schrammel. Edző: Gabala Krisztián.

13. perc: Süttő bal oldali beívelését Pálinkás középen levette és 11 méterről kilőtte a hosszút, 1-0.

17. perc: Horváth Gábor a tizenhatoson belül elütötte Fekete Olivért,akit a mentő kórházba szállított. A megítélt tizenegyest Albert Ádám értékesítette, 2-0.

43. perc: Jobb oldali beadást középen megcsúsztattak, érkezett Murai és máris megint szoros lett az állás, 2-1.

51. perc: Süttő-Albert kis szöglet a bal oldalon, a beívelést Gergely Péter 6 méterről befejelte, 3-1.

57. perc: Bal oldali beadást követően Balogh Béla 6 méterről talált Bonica hálójába, 3-2.

Csapatunk nem csak megfosztotta veretlenségétől az NB II-ről álmodozó fővárosiakat, de az újabb három pontnak köszönhetően továbbra is őrzi első helyét a táblázaton. Férfias, mi több, időnként túl kemény meccsen remek játékkal diadalmaskodott csapatunk.