MOL Magyar Kupa: Jászberényi FC-Balassagyarmat 2-1 (1-1, 0-0)

Ma délután a MOL Magyar Kupa harmadik fordulójának mérkőzésén lépett pályára csapatunk. Vendégünk a szintén harmadosztályú Balassgyarmat gárdája volt.

Jászberényi FC-Balassagyarmati VSE 2-1 (1-1, 0-0)

Jászberény, 300 néző, vezeti: Lovas László (Zahorecz Roland, Sztányi Tibor)

JFC: Bonica – Szanyi, Tóth O., Aranyos, Nagy Sz. (Lakatos, 58.) – Erdős – Sárossy, Szőllősi, Asztalos (László, 120.),  Koppermann (Polák, 58.) – Szanku (Borics, 74.). Vezetőedző: Német Gyula.

BVSE: Keserű – Tóth O., Benkő-Bíró, Koszó, Ferkel, Király O., Gergely, Lami, Majzik, Mátyás, Király Á. Vezetőedző: Nagy Tibor.

46. perc: Tóth Olivér buktatta ellenfelét a tizenhatoson belül. A büntetőhöz letett labda mögé egykori játékosunk, Gergely Péter állt oda, és higgadtan értékesítette a tizenegyest, 0-1.

78. perc: Asztalost akasztották a gyarmati kaputól 22 méterre, Szőllősi Ferenc szabadrúgása a kapufáról vágódott a balassagyarmati kapuba, 1-1.

Mivel a rendes játékidő döntetlennel zárult, 2×15 perces hosszabbításra került sor.

102. perc: Lakatos buktatták a gyarmati védők a tizenhatoson belül, Szőllősi Ferenc tizenegyesénél esélytelen volt Keserű kapus, 2-1.

118. perc: Szőllősi Ferenc megkapta második sárga lapját, így a játékvezető felmutatta neki a pirosat is.

Csapatunk győzelmével bejutott a MOL Magyar Kupa legjobb 32 együtetse közé és várhatja a negyedik forduló sorsolását.

(Fotó: Agócs László)