Vége: Jászberény-Balassagyarmat 1-0 (0-0)

A harmadosztályú labdarúgó bajnokság negyedik fordulójában az újonc, de számos élvonalban megfordult játékost felvonultató Balassagyarmatot fogadtuk. Szakvezetőink továbbra sem számíthattak az eltiltását töltő Kis Balázsra, valamint az elmúlt mérkőzésen bokasérülést szenvedett Szilágyi Norbertre.

Jászberényi FC-Balassagyarmat 1-0 (0-0)

Jászberény, 400 néző, vezette: Bálint Attila (Flinta Zoltán, Belicza Péter)

JFC: Menczeles – László, Hevesi-Tóth, Sorecz, Fejes – Mile, Lékó – Lukács (Szabó T., 93.), Ludasi, Tisza – Nagy R. (Nabil, 80.). Edző: Gelei Károly.

Balassagyarmat: Czirjék – Nagy G., Erdei, Ficzere, Szandai (Jónás, 56.) – Bonivárt, Popovics – Magos (Bódis, 61.), Nagy O., Tihanyi (Szita, 76.) – Tóth P. Edző: Kis Károly.

50. perc: Lukács remekül húzott el a jobb oldalon, az alapvonal közeléből pontosan gurított vissza Nagy Richárd elé, aki 16 méterről a hálóba bombázott, 1-0.

67. perc: Sorecz megkapta második sárga lapját, így mehetett zuhanyozni.

84. perc: Meccslabda: Ludasi remekül tekert a rövid sarokra érkező Tisza elé a bal oldalról, aki 5 méterről, senkitől sem zavartatva kapura belsőzte a labdát, de a gyarmati kapus szerencséjére éppen őt találta el.

87. perc: Ludasi 20 méteres lövését a felső léc hárította.

Az utolsó tíz perc már esti sötétségben telt, már csak sejteni lehet, hol a labda.

A játékvezető 3 perc hosszabbítást rendelt el.

94. perc: A játékvezető lefújta a mérkőzést.