Jászárokszállás-Jászberényi FC 1-8 (0-2)

Csapatunk ma délelőtt újabb felkészülési mérkőzésen lépett pályára. Vendéglátónk a megyei első osztály élmezőnyéhez tartozó árokszállási gárda volt.

Jászárokszállás, 200 néző

Jászárokszállás: Farkas A. – Tari, Nagy D., Szepesi, Bordás, Csikós, Petrányi, Nagy F., Hájas, Farkas M., Szabó Á. Edző: Papp Tamás.

A II. félidőben pályára lépett: Tüdős, Vígh, Kundelka, Kiss Zs., Uram, Kaszab, Kátai, Rédei, Korsós.

JFC (I. félidő): Erdélyi – Micskó, Markos Marcell (Honvéd), Torkos, Süttő – Szemere, Lőrincz – Gábor, Albert, Borics – Pálinkás. Edző: Német Gyula.

A II. félidőben pályára lépett: Apró (kapus), Palcsó, Nagy Sz., Kurunci, Pap P., Drávucz, Szabó T.

19. perc: Albert indította Szemerét, szélsőnk beadását Gábor passzolta a hálóba, 0-1.

31. perc: Gábor ügyesen hozta helyzetbe Süttőt, aki 6 méterről kilőtte a hosszú sarkot, 0-2.

58. perc: Markos szerelt a saját tizenhatosunk előterében, három jó csellel kihozta a labdát, majd remekül indította a meglóduló Boricsot, aki a tehetetlen kapus mellett az üres kapuba gurított, 0-3.

61. perc: Lőrincz labdájával Borics jutott le az alapvonalig, visszagurítását Albert 14 méterről helyezte a hálóba, 0-4.

63. perc: Albert hajszál pontos átadással ugratta ki Boricsot, akinek nem volt nehéz dolga a kapus mellett elpasszolni a labdát, 0-5.

65. perc: Nagy Ferenc 18 méterről a hosszúba tekerte a labdát, 1-5.

77.  perc: Lőrincz kiugrattását követően Pálinkás a kapus fölött emelt a léc alá, 1-6.

80. perc: Palcsó hozta helyzetbe Kuruncit, aki 8 méterről egyből a kapuba lőtt, 1-7.7

90. perc: Albert átadását követően Pálinkás 8 méterről kilőtte a hosszú alsó sarkot, 1-8.

A rekkenő hőségben is jó tempóban futballozott csapatunk és látványos gólokat szerezve ilyen különbséggel is megérdemelten nyert.