Ismét az az átkozott 93. perc: Jászberényi FC-Salgótarján 1-1 (0-0)

A harmadosztályú labdarúgó bajnokság ma délutáni mérkőzésén csapatunk a Salgótarján együttesét fogadta. Méghozzá nem a legkedvezőbb előjelekkel. Az köztudott volt, hogy a legutóbbi meccsen gólt szerző Huller Ádám vállsérülés miatt nem tud pályára lépni, ám az utolsó edzésen Menczeles Iván kapus is kidőlt a sorból. Helyettük Prasler Thomas és Miski Zoltán került a kezdőbe.
Jászberényi FC-STC Salgótarján 1-1 (0-0)
Jászberény, 200 néző, vezette: Szigetvári Márk (Baghy Csaba, Csóra Szabolcs)
JFC: Miski – László, Nyárasdi, Hevesi-Tóth, Birtalan – Mile – Prasler (Sorecz, 74.), Szöllősi (Kis R., 79.), Ludasi, Bojtor – Hamar (Herczeg, szünetben). Edző: Gelei Károly.
STC: Fildan – Sulcz, Benkő-Bíró, Híves, Kerényi – Zvara – Lupták, Debreceni, Romhányi (Novák, 79.), Csóka  –  Lukács R. Edző: Bari Jenő.
83. perc: Sakk-mattra játszott támadás végén Nyárasdi öt méterről, középről, a bal sarokba helyezte a labdát, 1-0.
93. perc: Kerényi 25 méteres szabadrúgásból kilőtte a bal felső sarkot, 1-1.

A Tállya és a Hajdúböszörmény után ez a harmadik olyan tavaszi, hazai találkozónk, amikor a rendes játékidő lejárta után kaptunk gólt.