Ilyen volt a tizenhatodik forduló

Csapatunk remek játékkal, öt gólt szerezve nyert a Tállya ellen, s ezzel zsinórban negyedik mérkőzését nyerte meg.

A táblázaton előttünk álló csapatok közül csupán három nyert a 16. fordulóban, a többi pontot, pontokat veszített, így szorosabbá vált a középmezőny állása. A Kazincbarcika, a Hajdúszoboszló és a Kisvárda II győzött, ugyanakkor a BKV Előre és a DEAC csak döntetlenre végzett, míg a Tiszaújváros és Békéscsaba II vereséget szenvedett. A Sényő nagy csatában diadalmaskodott Putnokon, a Salgótarján hatpontos meccset nyert Hidasnémetin, míg a Törökszentmiklós a 92. percben kapott góllal végzett döntetlenre a DVTK II ellen.

Eredmények: Jászberényi FC-Tállya 5-2, Tiszaújváros-Kazincbarcika 0-3, BKV Előre-DVSC II 1-1, DEAC-Újpest II 1-1, Tiszafüred-Kisvárda II 0-2, Hajdúszoboszló-Füzesgyarmat 3-0, Eger-Békéscsaba II 3-2, Putnok-Sényő 1-2, Hidasnémeti-SBTC 0-2, Törökszentmiklós-DVTK II 1-1.