Ilyen volt a negyedik forduló

A hét végén a negyedik forduló mérkőzésein léptek pályára a harmadosztály csapatai. Mint köztudott, együttesünk remek játékkal haza hozta a három pontot Füzesgyarmatról, így továbbra is a táblázat élén áll.

Hozzánk hasonlóan nyerni tudott az ESMTK, illetve a Sényő gárdája is, így változatlanul a dobogón tanyázva várják a folytatást. Ugyanakkor meglepetésre az Eger pontot vesztett a sereghajtó Gyöngyös ellen, a Szolnok előnyből szenvedett vereséget Nyírbátorban, ráadásul két játékosát is kiállították. A Cigánd a rossz rajt után összekapta magát és immár idegenben is diadalmaskodott, míg a Tiszaújváros a borsodi rangadón szerezte meg idei első győzelmét. Az újonc Sajóbábony a folytatást illetően fontos meccset nyert meg a Tállya együttesével szemben.

Eredmények: Füzesgyarmat-Jászberényi FC 1-2, Gyöngyös-Eger 1-1, Nyírbátor-Szolnoki MÁV 2-1, Putnok-ESMTK 1-2, Salgótarján-Cigánd 1-2, Sényő-DEAC 2-0, Tiszaújváros-DVTK II 4-1, Sajóbábony-Tállya 2-0.