Ilyen volt a negyedik forduló

Nem unatkozhattak a szurkolók az NB III Keleti csoportjának vasárnapi mérkőzésein. Egyedül Ózdon nem láttak gólt a szurkolók, ugyanakkor a mi találkozónkon hatszor is zörgött a háló.

Bár csapatunk “csak” döntetlenre végzett a hat NB I-es kerettaggal felálló kis-Loki ellen, s ezzel holtversenyben áll az 1-4. helyen, így is minden dicséretet megérdemel vasárnapi teljesítményéért. Vetélytársaink kihasználták pontvesztésünket, a DEAC, a Tiszaújváros és a Cegléd is begyűjtötte a három pontot. A Tállya megfosztotta veretlenségétől a Balassagyarmatot, míg gyengébb kezdés után az ESMTK és a Füzesgyarmat megkezdte a felzárkózást az élmezőny mögé. A Sényő negyedik bajnokiján immár negyedik alkalommal végzett döntetlenre.

Eredmények: DVSC II-Jászberényi FC 3-3, DEAC-Hatvan 3-0, Putnok-Tiszaújváros 0-1, DVTK II-Cegléd 1-3, Tállya-Balassagyarmat 3-2, Gyöngyös-ESMTK 1-4, Ózd-Sényő 0-0, Füzesgyarmat-Eger 2-1.