Ilyen volt a huszonhatodik forduló

A hét végén, szombaton és vasárnap a huszonhatodik forduló összecsapásait rendezték meg a harmadosztályú labdarúgó bajnokság keleti csoportjában. Mint köztudott, csapatunk gól nélküli döntetlenre végzett a Füzesgyarmat ellen.

Az élmezőnyben semmi változás nem történt, miután a már bajnok Monor diadalmaskodott, míg riválisai egymás ellen döntetlenre végeztek. A Tiszaújváros idegenben verte a Tiszafüredet, mely lassan készülődhet a búcsúra. A Gyöngyös újabb győzelmet aratott Csank János irányításával és immár a középmezőny elejére kapaszkodott fel. A DEAC fontos három pontot szerzett, míg a Tállyára – újabb veresége után – nehéz percek várnak a hajrában.

Eredmények: Jászberényi FC-Füzesgyarmat 0-0, Gyöngyös-Cigánd 2-0, Tiszafüred-Tiszaújváros 1-3, Tállya-Monor 1-3, DEAC-Nyírbátor 3-2, DVTK II-MTK II 0-0, ESMTK-Putnok 0-0.