Ilyen volt a 3. forduló

Mint köztudott, csapatunk tegnap küzdelmes mérkőzésen legyőzte a Putnok együttesét, s ezzel tartja a lépést az élen állókkal.

A DEAC kiütéses győzelmet aratott Hidasnémeti ellen, de a BKV Előre is magabiztosan nyert a Törökszentmiklóssal szemben. A fakók békéscsabai meccsén döntetlen született, ellenben a Kisvárda II rászámolt a kis-Diósgyőrre. Az Eger fölényes győzelmat aratott a Salgtarján ellen, az Újpest II viszont meglepetésre pontot szerzett kazincbarcikán. A Tiszaújváros a második félidőben döntötte el a három pont sorsát a Sényő ellen, a Füzesgyarmat pedig harmadik meccsén harmadszor ikszelt.

Eredmények: Jászberényi FC-Putnok 2-1, Békéscsaba II-DVSC II 3-3, Hajdúszoboszló-Tállya 2-1, Eger-SBTC 4-0, Kazincbarcika-Újpest II 1-1, Tiszaújváros-Sényő 3-1, Kisvárda II-DVTK II 5-1, BKV Előre-Törökszentmiklós 4-1, DESC-Hidasnémeti 7-0, Füzesgyarmat-Tiszafüred 0-0.