Így kell ezt csinálni: Jászberényi FC-Putnok 4-0 (2-0)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ma délután a mindenkire veszélyes, a focit kimondottan játszó Putnok együttesét fogadtuk bajnoki mérkőzésen gyöngyösi albérletünkben.

Jászberényi FC-Putnok 4-0 (2-0)

Gyöngyös, vezette: Sipos Tamás (Molnár István, Tőkés Róbert)

Jászberény: Miski – Szemere, Szanyi, Hevesi-Tóth, Fejes (László, 79.) – Szőllősi (Győrfi, 86.), Sándor I., Ludasi – Herczeg, Farkas J., Svedyuk (Szanku, 63.). Edző: Arany László.

Putnok: Fülöp – Tóth Sz., Madarász (Illés, 56.), Zimány (Keméhy, 56.), Süttő, Bene, Katona B. (Varga, 56.), Czető, Mahalek, Constantinescu, Csirszki. Edző: Koszta Péter.

15. perc: Sakk-mattra játszottunk a putnoki védelmet, Hevesi-Tóth Tamásnak már nem okozott gondot közelről a kapuba passzolni a labdát, 1-0.

28. perc: Remek kontratámadást vezettünk, melynek végén Farkas János lefutotta Mahaleket és a bal alsó sarokba helyezte a labdát, 2-0.

53. perc: Gyorsan elvégzett bedobás után után Farkas János emelt Fülöp kapus fölött a léc alá, 3-0.

55. perc: Herczeg László remek lövéssel tette fel a pontot az i-re, 4-0.

Csapatunk a jelek szerint gyorsan helyre tette magát a múlt heti fiaskó után és gólzáporos győzelemmel talált vissza a régi útra.