Idegenben jobban megy: Nyírbátor-Jászberényi FC 1-2 (0-1)

A harmadosztályú labdarúgó bajnokság huszonharmadik fordulójában az otthon mindenkire veszélyes Nyírbátor vendége volt csapatunk.

Nyírbátor-Jászberényi FC 1-2 (0-1)

Nyírbátor, 200 néző, vezette: Kátai Gábor (Berényi, Köteles)

Nyírbátor: Vasas- Fekete T., Müller (Fenyővalfi, 46.), Tóth M., Szabó R., Csernák, Kinczel, Boros, Bíró (Pálinkás, 56.), Mankó, Terdik (Roszel, 64.). Edző: Ambrusz Árpád.

Jászberény: Miski – Lékó, Mile (Kis B., 2.), Hevesi-Tóth, Fejes – Ludasi (Szabó T., 85.), Tisza, Túri, Patócs – Farkas J., Kürti (Szanyi, 71.). Edző: Arany László.

1. perc: Rosszul kezdődött a mérkőzés számunkra: Mile Krisztián combsérülést szenvedett, így azonnal cserélni kényszerült Arany László.

34. perc: Lékó a félpályáról ível a tizenhatosra, Farkas levette, majd Patócs elé tálalt, aki 12 méterről a bal sarokba lőtt, 0-1.

49. perc: Hevesi-Tóth indításával Patócs lépett ki egyedül, ám az utolsó pillanatban hosszan tolta meg a labdát, így Vasas menteni tudott előle.

54. perc: Patócs labdaszerzése után Lékó Farkas elé tálalt, aki a kimozduló kapus mellett, 12 méterről ahálóba emelt, 0-2.

75. perc: Jobb oldali beadás után Pálinkás öt méterről a kapuba lőtt, 1-2.

Az első félidőben végig irányítottuk a mérkőzést, majd a szünet után fegyelmezett védekezéssel nem sok esélyt adtunk a hazaiaknak, s végül megérdemelt győzelmet arattunk.