Hodgyai és Szanyi plusz pontjai …

A koronavírus-járvány miatt két korábban elmaradt bajnoki mérkőzést is pótoltak a Keleti csoportban.

Még a tizedik fordulóból halasztották el a Füzesgyarmat-Putnok összecsapást. A Békés megyei alakulat most magabiztos játékkal 3-1-re diadalmaskodott, s ezzel fellépett a dobogó harmadik fokára. Ezt az eredményt az azon a héten tippelő Hodgyai László telibe találta, azaz 5 ponttal gyarapodott pontjai száma!

A tizenkettedik fordulóból napolták el a DVSC II-BVSC mérkőzést, melyet tegnap a vendég fővárosi alakulat nyert meg 1-0-ra. Ez a siker egyben azt is jelenti, hogy a BVSC a táblázaton előre rukkolt a negyedik helyre. Szanyi Krisztián annak idején 2-1-es vendéggyőzelmet jósolt, s ez most plusz 3 pontot jelent számára a háziversenyben.

A tippverseny állása: 1. Süttő Attila 20, 2. Lőrincz Attila, Hodgyai László 13, 4. Szanyi Krisztián 12, 5. dr. Gottdiener Lajos, Fekete Olivér 11- 11, 7. Pikó Attila 10, 8. Szőllősi Ferenc 9, 9. Pálinkás Gergő, Albert Ádám 8-8, 11. Torkos Attila, Gergely Péter, Nagy Szabolcs, Bonica Sebastian 7-7, 15. Papp Patrik 6 pont.