Ma késő délután az újonc Hidasnémeti otthonában lépett pályára csapatunk.

Hidasnémeti, vezette: Szilágyi Sándor (Tőkés Róbert, Kövér Tamás)

Hidasnémeti: Prokopenko – Zagiev, Hommonay, Czető, Tóth K., Varjas, Tóth D., Riznicsenko (Szurdok), Pogonyi (Menougong), Tucsa, Bogdán. Vezetőedző: Kupecz Tamás.

JFC: Bonica – Szanyi, Tóth O., Aranyos, László – Asztalos – Muhari (Nagy Sz.), Szőllősi, Erdős, Sárossy – Szanku (Borics).  Vezetőedző: Német Gyula

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés.

8. perc: Asztalos vezette a hazai kapu felé a labdát, lövése a keresztlécen csattant.

A nagy meleg rányomja bélyegét a mérkőzésre, egyelőre nem találunk fogást a hazai gárdán.

25. perc: Ivószünet.

30. perc: Hazai szabadrúgás után a labda átszállt védőink felett, szerencsénkre Tucsa perdítését a felső léc hárította.

39. perc: Az Asztalos által lelöbbölt labdát Szanku közelről a kapu mellé helyezte.

44. perc: Szanku a bal oldalról kanyarította a kapu elé a labdát, az érkező Erdős elől azonban Prokopenko felszedte.

45. perc: Erdős kapott sárga lapot.

Három perc lesz a hosszabbítás.

46. perc. Csere nélkül folytatjuk a második félidőt.

57.perc: Muhari helyére Nagy Szabolcsot küldi a pályára Német Gyula.

59. perc: Szőllősi 17 méteres lövését szögletre mentette a hazai hálóőr. Sárossy szögletét Szanyi fejelte kapura, labda egy pattanás után a felső lécen csattant.

Meddő mezőnyfölényben játszik csapatunk, a kapura kevés veszélyt jelenünk.

66. perc: Szanku helyére Borics érkezett.

72. perc: Asztalos három védőt kicselezve a hálóba gurított, 0-1.

85. perc: Egyenlített a hazai gárda, egy távoli felívelés a nagy tömörülésben László térdéről Bonica mellett a hálóba vágódott, 1-1.

Kettő perc lesz a hosszabbítás.

92. perc: Sárossy 16 méteres lövését a felső léc hárította.