Hatvan-Jászberényi FC 1-3 (1-1)

Ma este nyári harmadik előkészületi mérkőzésén lépett pályára csapatunk.

Hatvan, 100 néző

Hatvan: Bajbán – Purzsa, Labát, Gál M., Karácsony, Mundi, Fék, Szabó R., Kitl K., Fellner, Czibolya. Edző: Gulyás Gábor.

A II. félidőben pályára lépett: Dolhai, Simó, Laczkó, Lukács, Bogdán, Török, Simon, Katona.

JFC: Apró – László, Torkos, Drávucz, Süttő – Szemere, Gergely, Albert, Gábor – Nagy Sz., Pálinkás. Edző: Német Gyula.

A II. félidőben pályára lépett: Csutorka (kapus), Micskó, Balogh B., Palcsó, Borics, Papp P.

A mai találkozón két próbajátékos lépett pályára csapatunkban, a középső védő Torkos Attila, illetve a kapus Apró Ármin.

4. perc: Jobb oldali beadás után Czibolya csúsztatta a labdát a hosszú sarokba, 1-0.

32. perc: Albert balról belőtt szögletét Torkos 5 méterről fejelte a léc alá, 1-1.

54. perc: Süttő szerzett labdát a bal oldalon, végig vitte a vonal mellett, átívelt a hosszúra, ahol érkezett Albert és 5 méterről könnyedén helyezett a hálóba, 1-2.

75. perc: Albert 22 méterről kilőtte a hosszú sarkot, 1-3.

Az első félidőben – az elmúlt napok terhelése nyomán – még kicsit tompán futballoztak játékosaink, ám a szünet után felpörögtek és szép gólokat szerezve megérdemelten szerezték meg első nyári győzelmünket.