Három gól, három kiállítás: Füzesgyarmat-Jászberényi FC 0-3 (0-1)

A harmadosztályú labdarúgó bajnokság tizenegyedik fordulójának mérkőzésén lépett pályára ma kora délután csapatunk. Meglehetősen szűk kerettel utaztunk az idegenbeli összecsapásra, a kispadon az ifikorú tartalékkapus, Sándor Bence mellett csupán négy mezőnyjátékos foglalt helyet bevetésre készen.

Füzesgyarmat-Jászberényi FC 0-3 (0-1)

Füzesgyarmat, 200 néző, vezette: Mencsik László (Farkas Dávid, Nagy Petra)

Füzesgyarmat: Fildan – Styecz, Kelemen, Sipos, Vincze – Toca – Bajnok (Bakk, 74.), Bácsi (Miklya, 64.), Lukács Zs., Sundas (Urbán, 64.) – Popescu. Vezetőedző: Oláh Ferenc.

Jászberény: Menczeles – László, Hevesti-Tóth, Kis B., Fejes – Túri, Lékó (Pollák, 95.) – Lukács R. (Szabó T., 88.), Tisza, Ludasi – Nagy R. (Bálint A., 85.). Vezetőedző: Arany László.

23. perc: Nagy Richárd 16 méterről, a kifutó kapus mellett az üres kapuba gurított, 0-1.

30. perc: Növelhettük volna az előnyünket, de Nagy Richárd tizenegyesét Fildan kivédte.

57. perc: Szöglet utáni kavarodás után Ludasi 5 méterről a hálóba pofozta a labdát, 0-2.

59. perc: Toca Bogdan-Florin megkapta második sárga lapját, így mehetett zuhanyozni.

64. perc: Ludasi Martin is megkapta második sárga lapját, így villant a piros is.

84. perc: Fejes szabadrúgás beívelését Tisza az ötösről helyezte a hálóba, 0-3.

88. perc: A berényi színekben első mérkőzését játszó Túri Dániel is két sárga lapot gyűjtött be, őt is kiállította a játékvezető.